Skip to main content

Frendix Oy

O firmie: Zajmujemy się projektowaniem i produkcją innowacyjnych produktów na międzynarodowy rynek. Działamy w ponad 30 krajach na całym świecie.

Frendix_logo_trademark
Naszym priorytetem jest dobra współpraca z klientami, partnerami i współpracownikami. Zależy nam na długotrwałych relacjach, dlatego wielu z nas, we Frendix, pracuje ze swoimi przyjaciółmi i rodziną. Współpraca i słuchanie naszych klientów jest kluczem do rozwoju i wytwarzania produktów, które pozwolą nam wspierać lepsze funkcjonowanie firm naszych klientów.
Pragniemy zwiększyć sprzedaż naszych klientów poprzez poprawę samopoczucia ich pracowników. Zadowoleni pracownicy tworzą dobre środowisko, w którym pracują wydajniej i są lojalni wobec swojego pracodawcy. Wierzymy, że tworzy to rodzaj firmy, która będzie miała długi i udany rozwój.

Dobre samopoczucie pracowników i usprawnienie procesów przedsiębiorstw to główne inspiracje do rozwoju naszych produktów. Naszym celem jest rozwiązywanie bieżących i przyszłych problemów naszych klientów.

Frendix oferuje rozwiązania między innymi dla przemysłu oponiarskiego, samochodowego i transportowego oraz dla przemysłu spożywczego i medycznego.

 • stojaki na opony
 • układarki do opon
 • akcesoria
 • maszyny
 • zarządzanie oponami
 • raporty
 • marketing
 • obsługa wielu magazynów

Szybki załadunek towarów i wózka do samochodu dostawczego bez konieczności użycia dodatkowych urządzeń i osób.

 • układarki
 • ręczne wózki paletowe
 • elektryczne wózki paletowe

From Finland

o firmie Siedziba firmy Frendix Finlandia.

Siedziba firmy, Järvenpää, Finland

Co znaczy „Frendix”?

Juha Korpela, założyciel firmy, wybrał fińskie słowo „frendi” czyli „dobry przyjaciel” podkreslające wartości, którymi kieruje się w swoich działaniach.

Aby uniknąć sytuacji biznesowych, w których obie strony próbują wykorzystać się nawzajem, wartości Frendix opierają się na budowaniu przyjaźni i współpracy. Prawdziwi przyjaciele pomagają sobie nawzajem i nigdy nie pozostawiają drugiego w tarapatach.

o firmie Zakład produkcyjny Frendix Jokela.

Zakład produkcyjny, Jokela, Finland

Gdzie się to wszystko zaczęło?

Juha Korpela założył w 1997 roku biuro projektowe Frendix. Pierwotny plan zakładał rozwój i produkcję nowych i innowacyjnych produktów dla branży transportowej i logistycznej i tak pozostało przez ponad 20-letnią historię przedsiębiorstwo.

Innowacyjne rozwiązania i produkty wysokiej jakości szybko przekonały do siebie użytkowników z różnych krajów. Stworzyliśmy sieć biur sprzedaży obsługującą ponad 30 krajów. Dziś ponad 80% sprzedaży Frendix to eksport.

For the World

Frendix biura sprzedaży

Spotkanie dystrybutorów, 2019

Biura Sprzedaży Frendix

Nasi dystrybutorzy oraz Klienci rozpoczynają współpracę z Frendix ze względu na produkty wysokiej jakości. Pozostają jednak z nami ze względu na ludzi, którzy stoją za marką.

Oprócz dobrych produktów i klientów, kluczem do sukcesu firmy Frendix są dobre relacje z naszymi biurami sprzedaży. Ich wiedza i opinie są ważną częścią naszej działalności i bez nich firma nie byłaby taka sama.

O firmie Załoga Frendix Oy Finlandia

Zespół w centrali firmy, Finlandia

Fińskie „frendi” to jak członek rodziny

Dla nas słowo „rodzina” oznacza nawiązywanie ze sobą zarówno relacji biznesowych, jak i osobistych. Zachęcamy członków rodziny Frendix do wyrażania opinii i otwartego mówienia. To środowisko, w którym ludzie pomagają sobie nawzajem.

Promowanie dobrego samopoczucia wszystkich jest bardzo ważne dla Frendix, zarówno w firmie, jak iw imieniu naszych klientów. Te wartości inspirują produkty Frendix i ich rozwój.

O firmie