Skip to main content

Jak usprawnić załadunek? To pytanie zadają sobie przewoźnicy towarów niemal codziennie. Ciekawą analizę tematu przedstawiono w tygodniu truck.pl (numer 1433/2022).

Wózek samozaładowczy zamiast zestawu winda + paleciak

InnoLIFT doskonale zastępuje zazwyczaj stosowany zestaw winda samochodowa + wózek paletowy. Zyskuje na tym ładowność samochodu (wózek samozaładowczy waży mniej), przy zachowaniu tej samej ilości miejsca. Dodatkowo nie ingerujemy w samochód – winda mobilna nie wymaga montażu. InnoLIFT zabieramy w trasę w zależności od potrzeb. Nie jest przywiązany do samochodu – jednego wózka można używać w różnych samochodach.

Sprawny załadunek i niezależność kierowcy

Dzięki innowacyjnemu urządzeniu kierowca nie musi czekać na rozładunek towaru w miejscu przeznaczenia. Zrobi to sam, bez konieczności angażowania dodatkowych osób lub zasobów. Obsługa wózka samozaładowczego jest intuicyjna, operator nie tylko sprawnie załaduje towar, ale również rozmieści go w przestrzeni ładunkowej pojazdu i rozładuje w docelowym miejscu.

Załadunek w czterech prostych krokach

Aby bezpiecznie wykonać załadunek towarów za pomocą wózka samozaładoczego InnoLIFT należy wykonać cztery proste kroki. W pierwszej kolejności umieszczamy towar za pomocą wózka w pojeździe. Następnie wysuwamy widły transportowe i podnosimy korpus. Gdy wózek zostanie podniesiony na odpowiednią wysokość, wsuwamy widły transportowe i wjeżdżamy wózkiem do środka pojazdu. Ostatni krok to umieszczenie wózka oraz towaru w odpowiednim miejscu samochodu.

Szeroka oferta modeli

Producent wind mobilnych InnoLIFT oferuje duży wachlarz modeli. Różnią się one udźwigiem – od 300 kg w ręcznym modelu V 300/800 do 1000 kg w wybranych modelach o zwiększonym udźwigu. Wysokość podnoszenia może wynosić nawet 1400 mm. Przy wyborze ważna jest również kwestia napędu jazdy – może być on ręczny (wózek prowadzony) lub elektryczny z regulowaną prędkością do 5 km/h.

Fachowe doradztwo i szkolenia

Aby dobrać odpowiedni model InnoLIFT  zapraszamy do kontaktu z przedstawicielem Frendix Oy w Polsce – firmą SILAR load & ride. Doradcy klienta odpowiedzą na Państwa pytania oraz zaprezentują możliwości produktu. Istnieje również możliwość krótkoterminowego wynajmu wybranych modeli, dlatego zachęcamy do kontaktu.

Dla nowych użytkowników przeprowadzamy szkolenia z zakresu obsługi urządzenia. Oferujemy bezpłatną dostawę na terenie Polski lub odbiór osobisty w magazynie w Czechowicach-Dziedzicach. W przypadku odbioru osobistego szkolenie gratis!

jak usprawnić załadunek pojazdu - artykuł w tygodniu truck.pl

truck.pl wydanie 1433/2022 – Jak usprawnić załadunek towaru do pojazdu

załadunek towaru z pomocą wózka samozaładowczego InnoLIFT

Załadunek towaru za pomocą InnoLIFT w czterech prostych krokach