Skip to main content

Dzięki naszemu 25-letniemu doświadczeniu i opiniom klientów z całego świata możemy nieustannie ulepszać naszą oryginalny fiński samozaładowczy wózek paletowy InnoLIFT. Wersja 7, która została wydana na początku roku, została dobrze przyjęta na rynku. Jednak dziś przedstawiamy InnoLIFT w wersji 8!

Wersja 7 była jak dotąd naszą najbardziej stabilną wersją. Teraz w wersji 8 InnoLIFT jest jeszcze trwalszy i zapewnia jeszcze lepszy komfort użytkowania. Wydłużyliśmy żywotność urządzenia dzięki zastosowaniu jeszcze trwalszych części. Zwiększyliśmy komfort użytkowania m.in. poprzez redukcję hałasu i szybszy czas ładowania.

Nieustannie rozwijamy InnoLIFT i będziemy to czynić w przyszłości, ponieważ zależy nam, by urządzenia przekazywane w Wasze ręce cieszyły się niezawodnością i wysokim komfortem użytkowania. Chcemy, abyście użytkując nasze produkty zwiększali efektywność i skuteczność.

Wyprodukowano w Finlandii

Nasz pierwszy model wprowadziliśmy na rynek ponad 20 lat temu i nadal wszystkie maszyny InnoLIFT są projektowane i produkowane w Finlandii. Gwarantuje to wysoką jakość produktu i zadowolenie klientów na całym świecie.

Modele do różnych zadań

InnoLIFT jest wszechstronny w dystrybucji towarów za pomocą samochodów dostawczych, ciężarówek, przyczep i innych lekkich pojazdów. W naszej ofercie znajdują się również modele oferujące rozwiązania do wielu zastosowań. Załadunek bardzo małych samochodów dostawczych, załadunek samochodów z wysokim progiem załadunkowym, załadunek palet do 1000 kg lub palet przemysłowych.

Szeroki wybór modeli pozwala na dobranie urządzenia do specyfiki Twojej pracy. Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz swój model.

Modele InnoLIFT