Skip to main content
InnoLIFT w promocji leasing ING

Promocja InnoLIFT + ING Lease

SILAR load & ride – dystrybutor wózków samozaładowczych w Polsce oraz ING Lease oferują atrakcyjną promocję na zakup urządzeń InnoLIFT. Zamawiając dowolny model z oferty dystrybutora i korzystając z oferty finansowania ING Lease otrzymasz dodatkowy rabat na zakup urządzenia.

Promocja trwa do 31 marca 2022 r.

InnoLIFT zastępuje jednocześnie windę samochodową i wózek paletowy. Dzięki jednemu urządzeniu kierowca sam załaduje i rozładuje towary, bez konieczności angażowania dodatkowych osób. Urządzenie możesz zabrać ze sobą, zostawić w magazynie lub używać w innym samochodzie. Oszczędzasz czas, zasoby, przestrzeń ładunkową oraz zwiększasz ładowność pojazdu.

Więcej informacji o promocji: www.silar.pl/innolift-leasing-2022.

Zabierz w drogę nie tylko towar

Rozładunek towaru w miejscu przeznaczenie to istotny element łańcucha dostaw. Windy mobilne InnoLIFT pozwalają znacząco skrócić czas dostawy eliminując konieczność czekania na rozładunek pojazdu. Kierowca zyskuje niezależność, nie ma potrzeby angażowania dodatkowych zasobów. Wózki samozaładowcze pozwalają na bezpieczną i ergonomiczną pracę operatora.

Leasing jako metoda finansowania

Inwestycja w InnoLIFT bardzo szybko zwraca się w postaci oszczędności czasu i zasobów. Często jednak wahamy się z podjęciem decyzji o zakupie. Możliwości finansowania w postaci leasingu pozwalają na rozłożenie płatności w czasie, a dzięki możliwości natychmiastowego użytkowania urządzenia – InnoLIFT zarobi na swoje utrzymanie.