Skip to main content
Frendix Polska na targach branżowych TransLogistica Poland 2021

Translogistica Poland 2021

Międzynarodowe targi transportu i logistyki – TransLogistica Poland  to ważne miejsce spotkań, nawiązywania relacji biznesowych oraz promocji rozwiązań dla branży TSL. Nie może na nich zabraknąć tak kluczowego rozwiązania jakim jest winda mobilna InnoLIFT. 

Nieszablonowe rozwiązanie dla codziennych działań

Podnieś, załaduj, rozmieść, powtórz. Tak w skrócie można opisać proces załadunku towarów. Rozwiązań dla tego procesu jest na rynku mnóstwo, jednak dobór odpowiedniego to niełatwe zadanie. Tutaj z pomocą przychodzi innowacyjne rozwiązanie jakim jest winda mobilna InnoLIFT. Urządzenie rozwiązuje odwieczny problem jak bezpiecznie rozładować towar w miejscu przeznaczenia. Dzięki funkcji samozaładunku zabierasz urządzenie ze sobą, tak aby bezpiecznie rozładować materiały na miejscu.

InnoLIFT pomoże ci załadować towar, bezpiecznie rozmieścić go w przestrzeni pojazdu, a następnie rozładować w docelowej lokalizacji. Bez konieczności angażowania dodatkowych osób i zasobów. Oszczędność czasu, środków, bezpieczeństwo pracowników – to kluczowe zalety naszego rozwiązania.

Targi TransLogistica Poland 2021

Targi branży TSL – TransLogistica Poland zgromadziły w tym roku niemal 200 wystawców oraz 5850 odwiedzających. To już 8 edycja tego największego w Europie Środkowo-Wschodniej wydarzenia biznesowego dla firm poszukujących i korzystających z usług w zakresie logistyki, transportu i spedycji oraz dla wszystkich zawodowo związanych z branżą TSL.

Targi to przestrzeń, gdzie tzw. załadowcy i właściciele ładunków znajdą najwyższej jakości usługi w zakresie transportu, spedycji oraz kompleksowej obsługi logistycznej swoich towarów. Jednocześnie są idealnym miejscem do prezentacji produktów, systemów i usług ułatwiających zarządzanie firmą TSL.

Więcej o targach: TransLogistica Poland