Skip to main content
Przedstawiamy nowy film prezentujący wózek samozaładowczy InnoLIFT w akcji. Wystarczy położyć nakładkę wyrównującą i możesz bezpiecznie i wygodnie załadować towar na swój samochód. InnoLIFT to urządzenie typu 2w1, gdyż zastępuje windę samochodową i wózek paletowy. Nie wymaga montażu, możesz używać go w różnych samochodach, w samochodzie zajmuje tyle miejsca co zwykły paleciak, dlatego jest bardzo ceniony przez użytkowników.

Zobacz działanie wózka samozaładowczego InnoLIFT w naszym nowym filmie:

Użytkowanie wózka samozaładowczego jest niezwykle intuicyjne. Zobacz na naszym filmie jak łatwo możesz operować, podnosić, opuszczać i rozmieszczać towar w samochodzie. Dzięki funkcji samozaładunku nie musisz martwić się rozładunkiem w miejscu przeznaczenia – ponieważ zabierasz InnoLIFT w trasę, kiedy tylko tego potrzebujesz.

Nowy film prezentuje model InnoLIFT L 600/1000 – urządzenie podniesie towar na wysokość 1000 mm (900 mm pod paletą EURO). Maksymalny udźwig wynosi 600 kg. W naszej ofercie znajdziesz również urządzenia o udźwigu 1000 kg, z napędem jazdy, do palet przemysłowych oraz obsługiwane ręcznie. Wszystkie nasze produkty cechuje wysoka jakość wykonania, dbałość o szczegóły i przemyślana konstrukcja. Nasze urządzenia cieszą się długą żywotnością, dlatego jesteśmy pewni, że spełnią Państwa oczekiwania.

Szeroki wybór modeli pozwala na dobranie urządzenia do specyfiki Twojej pracy. Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz swój model.

Modele InnoLIFT