Skip to main content

Nasi klienci często zaskakują nas nietypowymi towarami, które muszą sprawnie i bezpiecznie dostarczyć. Dziś testowaliśmy zastosowanie windy mobilnej InnoLIFT do załadunku kamieni dekoracyjnych. Do tego zadania wybraliśmy model z napędem jazdy eL 1000/1000.

Windy mobilne InnoLIFT to urządzenie 2w1 – zastępują windę załadowczą oraz wózek paletowy. Dzięki mobilności urządzenia nie jest ono przywiązane do samochodu. Zabierasz go ze sobą w drogę kiedy go potrzebujesz. Innowacyjna funkcja samozaładunku pozwala nie tylko podnieść towar i umieścić go w przestrzeni ładunkowej pojazdu, ale również odpowiednio rozmieścić towar na pace i rozładować go na miejscu przeznaczenia bez konieczności angażowania dodatkowych osób. Pozwala to kierowcy samochodu na niezależność i optymalne zarządzanie czasem i przestrzenią pojazdu.

Wersje wózków InnoLIFT z napędem jazdy to odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie na sprawny transport ładunków o masie do 1000 kg. Łatwy, intuicyjny i bezpieczny transport towarów pomiędzy magazynem i samochodem oraz rozmieszczenie palet na pace samochodów odbywa się za pomocą jednego urządzenia, które możesz zabrać w trasę.

Aby przetestować, wynająć lub kupić urządzenie InnoLIFT skontaktuj się z polskim dystrybutorem urządzeń SILAR load & ride.

kamień ozdobny umieszczony w samochodzie razem z windą mobilną InnoLIFTWinda mobilna InnoLIFT podnosi kamień ozdobny i umieszcza go w samochodzie